روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "شلیک دو موشک به تل‌آویو/جلسه اضطراری در وزارت دفاع رژیم صهیونیستی" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "شلیک دو موشک به تل‌آویو/جلسه اضطراری در وزارت دفاع رژیم صهیونیستی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

شلیک دو موشک به تل‌آویو/جلسه اضطراری در وزارت دفاع رژیم صهیونیستی

پس از آنکه برخی رسانه ها شامگاه پنجشنبه از به صدا درآمدن آژیرهای خطر حملات موشکی در شهر تل آویو خبر دادند، ساعتی پیش اعلام شد که دو موشک به این شهر شلیک شده است.

پس از آنکه برخی رسانه ها شامگاه پنجشنبه از به صدا درآمدن آژیرهای خطر حملات موشکی در شهر تل آویو خبر دادند، ساعتی پیش اعلام شد که دو موشک به این شهر شلیک شده است.به گزارش ایسنا، شلیک دو موشک به تل آویو - پایتخت رژیم صهیونیستی - شامگاه پنجشنبه (۲۳ اسفند) موجب به صدا درآمدن آژیر خطر در این شهر و فرار مردم به سمت پناهگاه ها شد.یکی از این موشک ها به منطقه جوش دان اصابت کرده و موشک دوم نیز بر اساس اعلام منابع صهیونیست در منطقه باز این شهر فرود آمده است.العالم به نقل از شبکه المنار خبر داده که در جریان شلیک این دو موشک به تل آویو ده ها نفر زخمی شده اند.یک منبع آگاه در جنبش جهاد اسلامی فلسطین در گفت وگو با المنار ضمن رد کردن مسئولیت این حمله موشکی توسط این گروه، اعلام کرد که جهاد اسلامی از نزدیک تحولات را زیر نظر دارد.موشک های شلیک شده از غزه با عبور از سامانه گنبد آهنین به تل آویو اصابت کرده است. پیش از انتشار اخبار تکمیلی، منابع فلسطینی گزارش دادند که سه موشک از غزه به طرف تلآویو شلیک شده که حداقل یکی از آنان رهگیری و منهدم شده است.در همین راستا، روزنامه یدیعوتآحارونوت از جلسه بنیامین نتانیاهو - نخست وزیر رژیم صهیونیستی - با فرماندهان ارتش در دفتر وزارت دفاع خبر داده است.هنور هیچ گروهی مسئولیت شلیک این موشک ها به تل آویو را بر عهده نگرفته است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " شلیک دو موشک به تل‌آویو/جلسه اضطراری در وزارت دفاع رژیم صهیونیستی از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون