روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "آتش‌سوزی در یکی از طبقات مجتمع «پایتخت»" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "آتش‌سوزی در یکی از طبقات مجتمع «پایتخت»" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

آتش‌سوزی در یکی از طبقات مجتمع «پایتخت»

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش سوزی در مجتمع تجاری «پایتخت» در خیابان میرداماد تهران خبر داد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش سوزی در مجتمع تجاری «پایتخت» در خیابان میرداماد تهران خبر داد.سیدجلال ملکی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: در پی اعلام انتشار دود از مجتمع پاساژ پایتخت واقع در خیابان میرداماد آتش نشانان به محل حادثه اعزام شده و پس از ورود به این مجتمع تجاری منبع این دود را جست وجو کردند.وی با بیان اینکه "آتش نشانان بعد از مدتی متوجه شدند منبع این دود، آتش سوزی در طبقه سوم این ساختمان است"، گفت: آتش نشانان در حال حاضر مشغول انجام عملیات و اطفا حریق هستند.ملکی تأکید کرد: این حادثه تاکنون تلفات جانی نداشته است.این خبر تکمیل خواهد شد...

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " آتش‌سوزی در یکی از طبقات مجتمع «پایتخت» از منبع ایسنا. "

اخبار گوناگون