روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "کشتار روزانه ۵۵۰ تا ۶۰۰ تن مرغ در کشتارگاه های گیلان" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "کشتار روزانه ۵۵۰ تا ۶۰۰ تن مرغ در کشتارگاه های گیلان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

کشتار روزانه ۵۵۰ تا ۶۰۰ تن مرغ در کشتارگاه های گیلان

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: پیش بینی می شود بطور میانگین روزانه ۵۵۰ تا ۶۰۰ تن لاشه مرغ در کشتارگاه های گیلان داشته باشیم.

ایسنا/گیلان معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: پیش بینی می شود بطور میانگین روزانه ۵۵۰ تا ۶۰۰ تن لاشه مرغ در کشتارگاه های گیلان داشته باشیم. میر حجت علی اکبرنژاد در جمع خبرنگاران با اشاره به جوجه ریزی مناسب واحدهای مرغ گوشتی در استان گیلان گفت: حدود ۱۵ میلیون مرغ در مرغداری های استان در حال پرورش است که این میزان مرغ به مرور به بازار مصرف ارسال خواهد شد.وی خاطرنشان کرد: با توجه به میزان جوجه ریزی که صورت گرفته پیش بینی می شود بطور میانگین روزانه ۵۵۰ تا ۶۰۰ تن لاشه مرغ در کشتارگاه های گیلان داشته باشیم.علی اکبرنژاد ادامه داد: از این میزان تولید حدود ۵۰ درصد در استان گیلان و ۵۰ درصد دیگر به استان های هدف به خصوص تهران و البرز ارسال می شود.معاون بهبود تولیدات دامی افزود: با تداوم تولید، هیچ گونه کمبودی در استان گیلان نداریم .وی گفت: با توجه به اینکه شرکت پشتیبانی، تمامی نهاده های مرغداران گوشتی را تامین می کند صددرصد نهاده های مرغداری های گوشتی تا امروز تامین شده و از این بابت هیچگونه نگرانی وجود ندارد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " کشتار روزانه ۵۵۰ تا ۶۰۰ تن مرغ در کشتارگاه های گیلان از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×