روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "عید قربان نماد بندگی و گذشتن از دنیا و تعلقات آن است" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "عید قربان نماد بندگی و گذشتن از دنیا و تعلقات آن است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

عید قربان نماد بندگی و گذشتن از دنیا و تعلقات آن است

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: عید قربان نماد بندگی و گذشتن از دنیا و تعلقات آن است که کمک می کند تا از مسیر بندگی خارج نشویم.

ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: عید قربان نماد بندگی و گذشتن از دنیا و تعلقات آن است که کمک می کند تا از مسیر بندگی خارج نشویم. حجت الاسلام حمید رفیعی در گفت وگو با ایسنا ضمن گرامی داشت عید قربان، این روز را بزرگترین نعمت الهی بر بندگان عنوان و تصریح کرد: عید قربان یکی از کامل ترین مکتب های تربیتی برای سعادت دنیوی، اخروی و عامل نزول رحمت الهی بر بندگان است.رفیعی با بیان اینکه باید در مسیر بندگی قدم برداشت و از رذایل اخلاقی دوری کرد، افزود: باید هرروز را، روز به قربانگاه بردن گرفتاری ها و موانع دنیوی دانست و برای آخرت خود تلاش کرد.رفیعی گفت: انجام واجبات و مستحبات در این روز از ثواب اخروی بالایی برخوردار است و مردم می توانند از این فرصت برای قرب الهی بهره مند شوند.وی بیان کرد: از اعمالی که در روز عید قربان انجام می شود می توان به غسل روز عید قربان، دعای ندبه و احیاء شب عید قربان اشاره کرد و البته باید توجه داشت که روزه گرفتن در این روز حرام است.مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در پایان، مردم را به تقوای الهی دعوت کرد و گفت: کسانی که تمکن مالی دارند باید در تهیه نذورات و قربانی ها مردم عادی را سهیم کنند تا تمام مردم از این روز با سعادت فیض کافی را ببرند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " عید قربان نماد بندگی و گذشتن از دنیا و تعلقات آن است از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×