روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "طالبان ۸۰ زندانی را در اولین روز عید قربان آزاد کرد" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "طالبان ۸۰ زندانی را در اولین روز عید قربان آزاد کرد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

طالبان ۸۰ زندانی را در اولین روز عید قربان آزاد کرد

شبکه ۱تی وی گزارش داد، گروه شبه نظامی طالبان از آزادی ۸۰ زندانی در هشت ولایت افغانستان در اولین روز از تعطیلات عید قربان در این کشور خبر داد.

شبکه ۱تی وی گزارش داد، گروه شبه نظامی طالبان از آزادی ۸۰ زندانی در هشت ولایت افغانستان در اولین روز از تعطیلات عید قربان در این کشور خبر داد. به گزارش ایسنا، این گزارش ها چند روز پس از آن منتشر می شود که دولت افغانستان و طالبان در مذاکرات روز یکشنبه در دوحه نتوانستند روی یک آتش بس کوتاه مدت حین عید قربان یا آزادسازی زندانیان توافق کنند.سهیل شاهین، سخنگوی دفتر سیاسی طالبان در دوحه روز سه شنبه در مصاحبه ای به سی.ان.ان گفت که آنها به دنبال یک "راهکار مسالمت آمیز" هستند و یک "دولت اسلامی فراگیر افغان" می خواهند.افغانستان شاهد افزایش خشونت های طالبان، همزمان با خروج تدیریج نیروهای خارجی از این کشور است. خروج نیروها، یکی از نکات توافقی بود که آمریکا و ایالات متحده فوریه گذشته در دوحه روی آن توافق کردند.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " طالبان ۸۰ زندانی را در اولین روز عید قربان آزاد کرد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×