روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "دستبند پلیس هرمزگان بر دستان توزیع کننده چک پول های تقلبی" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "دستبند پلیس هرمزگان بر دستان توزیع کننده چک پول های تقلبی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

دستبند پلیس هرمزگان بر دستان توزیع کننده چک پول های تقلبی

با هوشیاری و تلاش پلیس قشم عامل تهیه و توزیع چک پول های جعلی و تقلبی با ۱۳۶ قطعه چک پول تقلبی در این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

ایسنا/هرمزگان با هوشیاری و تلاش پلیس قشم عامل تهیه و توزیع چک پول های جعلی و تقلبی با ۱۳۶ قطعه چک پول تقلبی در این شهرستان شناسایی و دستگیر شد. فرمانده انتظامی استان هرمزگان صبح امروز (۳۰ تیرماه) در تشریح این خبر بیان کرد: در پی مراجعه و علام شکایت احدی از شهروندان به کلانتری ۱۲ در گهان مبنی بر اینکه یک دستگاه گوشی تلفن همراه از طریق برنامه دیوار به فردی ناشناس فروخته و در قبال آن مبلغ ۶ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان وجه نقد (۱۳۶ قطعه تراول ۵۰ هزار تومانی) دریافت کرده و پس از بررسی متوجه جعلی بودن مبلغ دریافتی شده موضوع بصورت ویژه در دستور کار قرار گرفت. سردار غلامرضا جعفری افزود: بلافاصله اقدامات فنی وتخصصی لازم جهت شناسایی متهم انجام که مشخص شد مالک سیم کارت تبعه افغانستان می باشد که با همکاری مشترک کارشناسان پلیس امنیت عمومی شهرستان وبا هماهنگی مرجع قضایی وی احضار وپس از انجام تحقیقات فنی مشخص گردید سیم کارت وتلفن همراه خودرا در اختیار خواهر زاده خود بنام" ع ب" قرارداده است که با راهنمایی وی متهم اصلی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در شهردرگهان دستگیر وجهت انجام تحقیقات به یگان انتقال گردید. وی خاطرنشان کرد: متهم پس از مواجهه حضوری با شاکی بلافاصله مورد شناسایی قرار گرفته و در اظهاراتش اعتراف کرد تراول چکهای جعلی را از شخصی معلوم تبعه افغانستان وساکن اصفهان دریافت وسپس اقدام به توزیع ان در بازار کرده است که متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی و از آن طریق با صدور قرار وثیقه روانه زندان شد. این مقام انتظامی استان بابیان اینکه تلاش ماموران برای شناسایی و دستگیری دیگی متهمان دیگر این پرونده ادامه دارد اظهار داشت : در بازرسی از محل اختفا متهم ۱۳۶ فقره تراول چک جعلی ۵۰هزارتومانی کشف و ضبط شد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " دستبند پلیس هرمزگان بر دستان توزیع کننده چک پول های تقلبی از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×