روی خط خبر

  • اجتماعی
  • ایسنا
  • برگزاری مراسمات ملی و مذهبی منوط بر چارچوب مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا
 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "برگزاری مراسمات ملی و مذهبی منوط بر چارچوب مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "برگزاری مراسمات ملی و مذهبی منوط بر چارچوب مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

برگزاری مراسمات ملی و مذهبی منوط بر چارچوب مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا

فرماندار شهرستان دماوند با تاکید بر لزوم همکاری شهروندان برای عبور از خیز پنجم کرونا و کمک همه احاد جامعه برای تامین سلامت گفت: برگزاری مراسمات ملی و مذهبی منوط بر چارچوب مصوبات ستاد ملی و استانی کروناست.

فرماندار شهرستان دماوند با تاکید بر لزوم همکاری شهروندان برای عبور از خیز پنجم کرونا و کمک همه احاد جامعه برای تامین سلامت گفت: برگزاری مراسمات ملی و مذهبی منوط بر چارچوب مصوبات ستاد ملی و استانی کروناست. مهدی حیدری در گفت وگو با ایسنا، در تشریح روند مقابله با کرونا ویروس در خیز پنجم در سطح شهرستان دماوند گفت: با توجه به پیش رو بودن مراسم ملی و مذهبی، ما در چارچوب قوانین و مصوبات ستاد ملی و استانی مدیریت کرونا و دستورالعمل های ابلاغی اقدام خواهیم کرد و اگر دستورالعملی در این خصوص ابلاغ نشود، شایسته است بانیان مراسمات ما را در تامین سلامت مردم کمک کنند.وی با اشاره به اینکه واکسیناسیون روزانه بیش از هزار نفر در دماوند در حال انجام است، افزود: مهمترین موضوع، افزایش سرعت واکسیناسیون است که این اتفاق در شهرستان دماوند رخ داده و روزانه بیش از هزار نفر در این شهرستان واکسینه می شوند. ما به دنبال تامین فضاهای بیشتر با هدف افزایش سرعت واکسیناسیون و تامین امنیت مردم هستیم، در این راستا دو سالن ورزشی در شهر رودهن و دماوند در نظر گرفته شده تا با تجهیز آنها توسط شهرداری ها، شهروندان با سرعت بیشتری واکسینه شوند.وی ادامه داد: برخی نیازها از سوی استان برای شهرستان ما تهیه و تأمین نشده که به نظر می رسد مربوط به کمبودهای کشوری است، اما نباید زمان را از دست دهیم، چرا که سلامت مردم در بالاترین جایگاه قرار دارد. بر این اساس کیت های تست کرونا و سایر تجهیزات باید توسط شبکه بهداشت و درمان اعلام و خریداری شود و تامین هزینه آن بر عهده شهرداری ها خواهد بود.وی تاکید کرد: ما پیک های گذشته را با همکاری همه دستگاهها و مساعدت مردم شریف شهرستان دماوند پشت سر گذاشتیم؛ اما همواره به کمک مردم نیازمندیم و مردم شهرستان دماوند با فرهنگ غنی، همچون گذشته یاری رسان ما خواهند بود تا با رعایت پروتکل های بهداشتی و تزریق واکسن کرونا خیز پنجم را پشت سر بگذاریم.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " برگزاری مراسمات ملی و مذهبی منوط بر چارچوب مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×