روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "دستگیری ۴ متهم اصلی پرونده آدم‌ربایی در تاکستان" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "دستگیری ۴ متهم اصلی پرونده آدم‌ربایی در تاکستان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

دستگیری ۴ متهم اصلی پرونده آدم‌ربایی در تاکستان

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان گفت: درپی ربودن و ضرب و جرح مدیر (ادمین) یکی از صفحات پربازدید استان قزوین به نام «تاکلند» ۲ نفر از مرتکبین به جرم مشارکت در آدم ربایی و ۲ نفر دیگر با توجه به دزدیدن گوشی همرا ه شخص ربوده شده به جرم سرقت دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

ایسنا/قزوین دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان گفت: درپی ربودن و ضرب و جرح مدیر (ادمین) یکی از صفحات پربازدید استان قزوین به نام «تاکلند» ۲ نفر از مرتکبین به جرم مشارکت در آدم ربایی و ۲ نفر دیگر با توجه به دزدیدن گوشی همرا ه شخص ربوده شده به جرم سرقت دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند. حسین رجبی در خصوص دستگیری متهمین اصلی پرونده آدم ربایی در تاکستان موسوم به «تاکلند» گفت: پنج شنبه سوم تیرماه، در پی اقدام سه نفر در جاده آقچه کند نسبت به ربودن مدیر (ادمین) یکی از صفحات پربازدید استان به نام «تاکلند» و ضرب و جرح وی با سلاح سرد، ۲ نفر از مرتکبین به جرم مشارکت در آدم ربایی و ۲ نفر دیگر با توجه به دزدیدن گوشی همرا ه شخص ربوده شده به جرم سرقت دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.بنا بر اعلام روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین، وی افزود: پس از انجام تحقیقات قضایی ۲ نفر دیگر از متهمین به آدم ربایی پنجشنبه ۲۹ تیر دستگیر و ضمن صدور قرار بازداشت موقت در زندان بسر می برند.این مقام قضایی تصریح کرد: در حال حاضر تحقیقات در این زمینه ادامه داشته و پس از تکمیل، پرونده با صدور کیفر خواست به دادگاه کیفری ارجاع داده خواهد شد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " دستگیری ۴ متهم اصلی پرونده آدم‌ربایی در تاکستان از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×