روی خط خبر

  • اجتماعی
  • ایسنا
  • آغاز پویش "از قربان تا غدیر" برای کمک‌ معیشتی به نیازمندان بهزیستی
 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "آغاز پویش "از قربان تا غدیر" برای کمک‌ معیشتی به نیازمندان بهزیستی" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "آغاز پویش "از قربان تا غدیر" برای کمک‌ معیشتی به نیازمندان بهزیستی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

آغاز پویش "از قربان تا غدیر" برای کمک‌ معیشتی به نیازمندان بهزیستی

رئیس دبیرخانه مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی از آغاز پویش دهه ولایت از عید قربان تا عید غدیر طبق روال هر سال خبر داد و گفت: براساس این پویش مردم خیر و خداجو نذورات و قربانی خود را با کمک بهزیستی و دیگر موسسات خیریه به دست نیازمندان واقعی برسانند.

رئیس دبیرخانه مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی از آغاز پویش دهه ولایت از عید قربان تا عید غدیر طبق روال هر سال خبر داد و گفت: براساس این پویش مردم خیر و خداجو نذورات و قربانی خود را با کمک بهزیستی و دیگر موسسات خیریه به دست نیازمندان واقعی برسانند. به گزارش ایسنا، "مهدی کاظمی" رئیس دبیرخانه مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کشور درخصوص دریافت نذورات عید قربان در مراکز تحت نظارت بهزیستی، گفت: پویش دهه ولایت از عید قربان تا عید غدیر طبق روال هر سال فعال شده است تا مردم خیر و خداجو نذورات و قربانی خود را با کمک بهزیستی و دیگر موسسات خیریه به دست نیازمندان واقعی برسانند.رئیس دبیرخانه مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی، یادآور شد: خیرین با مراجعه به سایت بهزیستی کشور می توانند به اطلاعات مراکزی که امکان دریافت نذورات را دارند به تفکیک استانی دسترسی داشته باشند. البته با توجه به پروتکل های بهداشتی ستاد ملی کرونا محدودیت های برای دریافت گوسفند ذبح شده وجود دارد .به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی، خیرین می توانند وجوه نقد نذورات خود را از طریق پرداخت الکترونیکی برای کمک های معیشتی نیازمندان واریز کنند.راه های شرکت در این پویش:شماره حساب: 4101034541901905شماره کارت: 7075 - 7070 - 9570 - 6367کدهای دستوری:# 5 * 5 * 741*# 9 * 7 * 733 *سایت سازمان بهزیستی به نشانی: http://behzisti.irابلیکیشن های: سپهر، آپ ، همراه کارت، تاپ ، سکهانتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " آغاز پویش "از قربان تا غدیر" برای کمک‌ معیشتی به نیازمندان بهزیستی از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×