روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • خارج کردن توده ۳۰ سانتی‌متری از خانم ۶۳ ساله در بیمارستان دهدشت
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "خارج کردن توده ۳۰ سانتی‌متری از خانم ۶۳ ساله در بیمارستان دهدشت" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "خارج کردن توده ۳۰ سانتی‌متری از خانم ۶۳ ساله در بیمارستان دهدشت" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

خارج کردن توده ۳۰ سانتی‌متری از خانم ۶۳ ساله در بیمارستان دهدشت

متخصص زنان و زایمان از خارج کردن توده بزرگ به ابعاد حدودی  ۳۰*۳۰ سانتی متر و حجم حدودی ۳۰۰۰ سی سی در بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت خبر داد.

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد متخصص زنان و زایمان از خارج کردن توده بزرگ به ابعاد حدودی ۳۰*۳۰ سانتی متر و حجم حدودی ۳۰۰۰ سی سی در بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت خبر داد. دکتر بهناز کرمی متخصص جراحی زنان و زایمان در خصوص این عمل گفت: خانمی ۶۳ ساله با درد شدید شکم به بخش جراحی زنان مراجعه کرد که پس از معاینه و انجام بررسی های تشخیصی پاراکلینیکی شامل سونوگرافی، ام آر آی و آزمایشات مختلف نتایج اولیه تشخیصی بیمار توده ای با قوام کیستیک تمام شکم را پر کرده بود و تصویر یک کیست بسیار بزرگ و ابعاد حدودی ۳۰*۳۰ سانتی متر و حجم حدودی ۳۰۰۰ سی سی درون شکم و لگن رویت شد.وی افزود: با توجه به اثر فشاری آن بر بافت های اطراف، تشخیص دقیق آن مقدور نبود و بیمار سریعاً به اتاق عمل انتقال داده شد و پس از یک ساعت عمل جراحی کیست بزرگ به ابعاد حدودی ۳۰*۳۰ با حجم حدودی ۳۰۰۰ سی سی از تخمدان سمت راست این بیمار خارج شد.متخصص زنان و زایمان تصریح کرد: بعد از عمل این کیست با تشخیص احتمالی آدنو سروزی به واحد پاتولوژی بیمارستان جهت تشخیص نوع دقیق آن، ارسال شد.به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه حال عمومی بیمار مساعد هست و در حال حاضر در بخش جراحی زنان تحت مراقبت و ادامه سیر درمان است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " خارج کردن توده ۳۰ سانتی‌متری از خانم ۶۳ ساله در بیمارستان دهدشت از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×